Субота (19:00): Југовић дочекује Слогу!

КАЋ: У суботу, у 19 часова, рукометаши Југовића, у оквиру 20. кола рукометне Супер лиге, дочекују Слогу из Пожеге.

Слога је у сјајној форми, али ако каћки рукометаши понове игру коју су пружили против Црвене звезде, пред каћком публиком ће шансе за победу бити далеко увећане!

Дођите у што већем броју и подржите омиљени тим!

У ПЕТАК: Акција добровољног давања крви у Каћу

У петак, 24.11. од 10:30 до 12:30 у Дому пензионера у центру Каћа, одржаће се акција добровољног давања крви.

Позивамо вас да издвојите десетак минута вашег времена, покажете хуманост и некоме помогнете.

Каћ је одувек био место са највећим одзивима у оваквим акцијама, па нека тако буде и сада!

Буди и ТИ давалац крви!

Југовић гостује у Београду

Након сјајне победе у дербију, над шабачком Металопластиком, рукометаши Југовића гостују у Београду, где ће изаћи на мегдан екипи Партизана.

Биће ово сусрет два изузетно млада, али и изузетно талентована тима, стога, ако сте у могућности, дођите у халу Бањица у што већем броју и уживајте у квалитетном рукомету.

Надамо се добром резултату Каћана и освајању веома важних бодова.

Фантастична игра и победа Југовића

Српски рукометни Ел класико, дерби меч, оправдао је очекивања. Борба, неизвесност, напетост и бучна подршка каћке публике својим рукометашима.

Прво полувреме отворио је Југовић вођством, које је само у пар наврата Металоластика анулирала, али се ипак на одмор отишло са предношћу Југовића од 3 гола разлике.

У другом полувремену, првенствено захваљујући сјајним одбранама Јовице Витаса, Југовић се одлепио и осигурао победу, иако је било још да се игра.

Сваки потез рукометаша Југовића публика је пратила аплаузима, а то је доносило још пуно лепих потеза и тако у круг.

На крају, када је тренер Југовића, Трбојевић, извео младе играче Југовића на терен, Шапчани су мало смањили предност, али нису могли избећи пораз.

Утакмица је завршена победом Југовића 26:21.

Следећу утакмицу Југовић игра у Београду, против Партизана, наредног викенда, а следећу утакмицу у Каћу игра викенд након тога, а противник је Рудар из Костолца.

Основана радна група Каћ-инфо на Фејсбуку

На најпопуларнијој друштвеној мрежи, Фејсбук, основана је радна група странице Каћ-инфо која за циљ има да све вас укључи у уредништво странице.

Све вести, занимљивости и обавештења везана за наше место, слободно качите у ову групу, а многе ће, након тога, бити дељене и на страницу.

Такође, најинтересантније вести са странице и нашег сајта, администратор ће качити у ову групу.

Позивамо вас да у групу додате што више познаника из Каћа, и околине, како би што већи број људи учествовао у њеном раду.

Шамот до победе у Каћу након преокрета

Сјајно је Југовић отворио утакмицу против гостију из Аранђеловца и предност коју је тада стекао, чувао је током целе утакмице. Нарочито се истицао голман Каћана – Витас.

Ипак, у 57. минуту, Шамот долази до преокрета и првог вођства на утакмици, уопште, које, за разлику од рукометаша Југовића, гости нису испустили.

На крају: Југовић 26:27 Шамот

Следећу суперлигашку утакмицу Југовић игра поново у Храму, а противник је Металопластика.

Субота, 19 часова: Југовић дочекује Шамот

У бици за бег са дна, каћки рукометаши дочекују екипу Шамота из Аранђеловца.

Југовић има једну победу, у досадашњем току сезоне, те има два бода, док је Шамот освојио бод више.

Судећи по играчком кадру и форми, екипе су уједначене, али би пресудан фактор могла бити предност домаћег терена, која увек доприноси добрим играма небеско-плавих у Храму.

Утакмица се игра у суботу од 19 часова, у дворани Храм, а улаз је 150 динара.

Одржан и осми по реду Чварак фест

У недељу, 5. новембра, одржана је, сада већ традиционална манифестација Чварак фест.

Поред такмичарског и продајног дела, везаног за чварке, који су, наравно били у центру пажње, догађај су увеличали и наступи културно-уметничких друштава, као и бендова.

Прво место, у топљењу чварака, освојиле су „Затегнуте потрбушине”, које су награђене печеним прасетом ресторана „Оморика”, котлићем на троношцу, пехарима, медаљама и сликама, док је друго место заузела екипа „Пан фрут – Рођени”, а „бронза“ је отишла за Удружење Петровчана. Титулу најоригиналнијег понело је име тима „Морава Дубаи”.

Југовић – Спартак Војпут, најава утакмице

Сваки сусрет Каћана и Суботичана у Супер лиги је прави празник рукомета, без обзира на форму, стање на табели и тренутну снагу екипа, па ће тако бити и овог пута.

Овог пута Суботичани су боље пласирани на табели, али Југовић има предност домаћег терена, која итекако има велики удео у резултату, нарочито када су утакмице у Храму у питању.

Позивамо вас да дођете у што већем броју на овај сусрет, који почиње вечерас од 19 часова, у каћкој дворани Храм и да подржите наш тим!

Улаз је 150 динара.

Југовић поражен на почетку сезоне

Пред солидно попуњеним трибинама каћког Храма, одиграла се једна врло занимљива утакмица. Домаћи Југовић је доминирао на почетку, али је искуснији гост из Београда преокренуо пред крај првог полувремена, а онда до краја утакмице рутински чувао резултат.

На крају: Југовић 22:26 Црвена звезда

У следећем колу Црвена звезда дочекује Металопластику, док Југовић иде у Ниш на мегдан домаћем Железничару.